Найти - Пользователи
Полная версия: Посилання на статті, категоризація існуючих статей
Начало » Флейм » Посилання на статті, категоризація існуючих статей
1
vityok
Вважаю, було б не зайвим, мати на цьому сайті каталогизовану систему доступу до статей, та посилань на статті по-за межами сайту.

Тобто, щоб користувачі мали можливість швидко знаходити статті по функціональному програмуванню на пайтоні, або про шаблонні методи побудови скінченних автоматів.

Гадаю, що посилання на статті на інших ресурсах, могли б збагатити інформаційне наповнення ресурсу.

Аби можливість робити ці внески була широко доступною, можливо, доречною була б організація її шляхом встановлення Wiki (чи то на пайтоні, як MoinMoin чи то будь яка інша, хоча б OddMuseWiki).
slivlen
Ну не понятно!!! ;)
slav0nic
предлогает больше постить ссылок на другие ресурсы, создать что-то вроде базы, я в принципе не рпотив) ссылок на ресурсы англоязычные достаточно, можно перебрать все статьи и раскидать по группам, я не против, можно и на сайте топик создать с линками на статьи
vityok
slav0nic
предлогает больше постить ссылок на другие ресурсы, создать что-то вроде базы, я в принципе не рпотив) ссылок на ресурсы англоязычные достаточно, можно перебрать все статьи и раскидать по группам, я не против, можно и на сайте топик создать с линками на статьи
Так, так, основна ідея, це катологізація за тематикою. Тобто, щоб було легше шукати матеріали за інтересами (різні теми, накшталт підтримуваних парадигм програмування, методів, технік, тощо)…

І ще одна ідея: експорт останніх “новин” та “подій” з основної сторінки сайту в RSS, розмістивши відповідну мета-інформацію в заголовку сторінки таким чином, щоб нормальні веб-браузери автоматично дізнавались про її наявність.
alafin
Какие категорию выделить?
vityok
alafin
Какие категорию выделить?
Ги… не знаю…

*Підручники (туторіали статті та різні посібники)
*Веб-програмування (туторіали та статті…)
*ГУІ-програмування
*Науково-обчислювальне прогр-я
*Обробка текстів, операції над текстом, змістом
*Парадигми програмування
**ОО-програмування на пайтоні
**Функціональне програмування на пайтоні
**Декларативне програмування на пайтоні
*Типові шаблони (паттерни)
*Типові алгоритми та їхня реалізація на пайтон

Гадаю, це буде не складно зробити за наявності вікі.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Powered by DjangoBB