Найти - Пользователи
Полная версия: Python office & Ebay
Начало » Флейм » Python office & Ebay
1 2
pythonwin
tabajara
Треба банити за такі питання
банить за флейм в разделе флейм? :D
Denis
tabajara
еред тим як задавати такі тупі питання типу про MS Office і Ebay можна було б заглянути в вікі і прочитати перший рядок Python — интерпретируемый объектно-ориентированный язык - интерпретируемый - слону ясно що повільніший за с++ Треба банити за такі питання
Вот умный конфликтоген нашелся. Так сиди и всё в мануалах и читай сам себе. Че ты на форум залез?
Maximbo
Denis
Вот умный конфликтоген нашелся. Так сиди и всё в мануалах и читай сам себе. Че ты на форум залез?
Денис, ваш вопрос действительно напрашивается на RTFM. Постарайтесь впредь избегать подобных вопросов и прямой конфронтации с прочими участниками форума. Это было предупреждением.
tabajara
pythonwin
банить за флейм в разделе флейм? :D
Навіть флейм повинен мати якісь межі
tabajara
Denis
Вот умный конфликтоген нашелся. Так сиди и всё в мануалах и читай сам себе. Че ты на форум залез?
Denis, прочитай заголовок в бровзері - Портал Python-программистов. З твоїх запитань я можу напевне сказати що ти не тільки не Python-программист, а й взагалі не програміст. Можливо тобі твої питання здаються цілком нормальними, але насправді відповідь на них може дати кожен, хто має хоча б якесь уявлення про програмування (мови програмування). Навіть зі шкільного курсу.
nss
Ребята, давайте жить дружно.
pythonwin
tabajara, в общем с тобой согласен, но т.к. “профессионалами не рождаются, - профессионалами становятся” (с) предлагаю не поднимать вопрос о проф. прегодности Denis-а. :)
возможно ещё полгода на портале и Он многих переплюнет в питоне :)
alafin
pythonwin, согласен с тобой на все 100% :)
Maximbo
alafin
pythonwin, согласен с тобой на все 100% :)
Присоединяюсь :) Для того форум и существует.
tabajara
pythonwin
предлагаю не поднимать вопрос о проф. прегодности Denis-а. :)
Я не хотів образити Denis-а - сорі якшо так вийшло - просто намагався йому пояснити чим мені не сподобались його запитання )))
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Powered by DjangoBB